LIEBHERR CNP 4813

  • Doprava zdarma
  • A+++

Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++, užitný objem 338 l.

DuoCooling:

Přesné a navzájem nezávislé nastavení teploty v chladicí a mrazicí části kombinované chladničky je dosaženo díky technologii DuoCooling s dvěma naprosto nezávisle regulovatelnými okruhy. Mezi chladicí a mrazicí částí nedochází k žádné cirkulační výměně vzduchu. Tím je zabráněno vzájemnému přenosu pachů, nežádoucímu teplotnímu vlnění a vysoušení uskladněných potravin v chladicí části.

Ideální vlhkost vzduchu:

Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50% zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.

NoFrost:

NoFrost od Liebherr nabízí mrazící výkon v profesionální kvalitě. Vložené potraviny jsou velmi rychle zmrazeny a udržovány ve zmrzlém stavu pomocí cirkulace ledového vzduchu, který aktivně odnímá teplo z potravin i prostoru mrazničky.
Rychlost odebrání tepla z potravin je rozhodující pro jejich následnou kvalitu při rozmražení. Vše je řízeno a kontrolováno elektronicky. Mrazící prostor a hlavně uložené potraviny zůstávají bez nepříjemné námrazy. S technologií NoFrost od Liebherr již nemusíte manuálně odmrazovat.

Zaměnitelný směr otevírání dveří:

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++, užitný objem 338 l.

Značka:
LIEBHERR
18 999 Kč

Parametry

Energetická třída
A+++
Způsob umístění
Volně stojící
Typ provedení
Kombinovaná chladnička
Použití pro
Domácnost
Hlučnost
40 dB
Výška
201.10 cm
Šířka
60.00 cm
Hloubka
65.70 cm
Roční spotřeba energie
167.00 kWh/rok
Barva
bílá

Podobné produkty

LIEBHERR CNP 4313

LIEBHERR CNP 4313

17 999 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++, užitný objem 304 l.
LIEBHERR CNPel 4813

LIEBHERR CNPel 4813

Akce
18 989 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++, užitný objem 338 l.
CBef 4805

LIEBHERR CBef 4805

30 238 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++, užitný objem 357 l.
LIEBHERR CUWB 3311

LIEBHERR CUwb 3311

1 324 619 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 294 l.

Prodávané zboží pocházi od oficiálních dovozců do ČR a je vybaveno originálními českými záručními listy dovozců. Reklamace lze uplatňovat u nás v eshopu, nebo přímo u autorizovaných servisů dovozců.