LIEBHERR CUsl 2311

  • Doprava zdarma
  • Akce
  • A++
  • SmartFrost
LIEBHERR CUSL 2311
LIEBHERR CUSL 2311
LIEBHERR CUSL 2311
LIEBHERR CUSL 2311

Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 208 l.

CoolPlus:

Funkce CoolPlus spolehlivě zajišťuje teplotní stabilitu. Zabezpečí dodržování potřebné teploty v mrazící části kombinované chladničky i při nepříznivé teplotě okolního prostředí v rozmezí od +16°C až do +10°C (zimní provoz).

FrostSafe:

FrostSafe jsou extra vysoké a vyjímatelné úložné boxy navzájem kompaktní a dokola uzavřené. Proto mráz při otevření přístroje tak rychle neuniká. Průhledná čela boxů zaručují optimální přehled o uložených mražených produktech.

LED osvětlení:

Bezúdržbové, kompaktní a energeticky úsporné – LED osvětlení s dlouhou životností dokonale nasvětlí interiér ledničky. Díky nízkému tepelnému vyzařování jsou čerstvé potraviny vždy optimálně uchovávány.

Průhledné přihrádky na zeleninu:

Průhledné přihrádky na zeleninu nabízí mnoho úložného prostoru pro přehledné uskladnění ovoce a zeleniny. Navíc jsou snadno čistitelné.

SmartFrost:

S technologií SmartFrost od Liebherr se radikálně sníží tvorba námrazy ve vnitřním prostoru mrazničky i na samotných mražených potravinách. Tím pádem se minimalizuje potřeba odmrazování. Zapěněný výparník ve spirálách obtáčí vnitřní prostor mrazničky a tím umožňuje velmi rychlou teplotní výměnu s extrémně nízkou spotřebou energie. Vnitřní stěny mrazničky jsou velmi hladké a tak snadno čistitelné.

VarioSpace:

Ve všech mrazničkách s technologiemi NoFrost, nebo SmartFrost mohou být díky variabilnímu prostorovému řešení VarioSpace úložné boxy a skleněné úložné police mezi nimi snadno vyjmuty a vytvořen potřebný prostor. VarioSpace – jednoduché řešení, jak rychle přizpůsobit místo pro uložení objemných potravin, například celé krůty.

Zaměnitelný směr otevírání dveří:

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.

Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 208 l.

Značka:
LIEBHERR
214 408 Kč

Parametry

Energetická třída
A++
Způsob umístění
Volně stojící
Typ provedení
Kombinovaná chladnička
Použití pro
Domácnost
Hlučnost
39 dB
Výška
137.20 cm
Šířka
55.00 cm
Hloubka
62.90 cm
Roční spotřeba energie
176.00 kWh/rok
Barva
stříbrná
SmartFrost
Ano
VarioSpace
Ano

Podobné produkty

LIEBHERR CN 4813

LIEBHERR CN 4813

22 679 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 338 l.
LIEBHERR Cef 3425

LIEBHERR Cef 3425

25 999 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++, užitný objem 272 l.

LIEBHERR CUel 3331

U dodavatele
26 556 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A++, užitný objem 296 l.
LIEBHERR CBNPbs 4858

LIEBHERR CBNPbs 4858

210 243 Kč
Kombinovaná chladnička, energetická třída A+++ -20%, užitný objem 344 l.

Prodávané zboží pocházi od oficiálních dovozců do ČR a je vybaveno originálními českými záručními listy dovozců. Reklamace lze uplatňovat u nás v eshopu, nebo přímo u autorizovaných servisů dovozců.